O firmě

Firma RN STŘECHY byla založena v roce 1998 (více jak 18 let činnosti) panem Radkem Novým. Od počátku bylo hlavní náplní řešení šikmých a izolace plochých střech.

Postupem času se okruh prací rozšiřoval a v současné době provádíme veškeré související práce, jako např. instalace ventilačních turbin, osazování světlíků, stavby nebo rekonstrukce komínových těles, instalace nebo opravy hromosvodů včetně jejich následné revize, veškeré klempířské práce, kompletní zednické práce spojené se stavbou nebo rekonstrukcí střechy.

Neméně důležitým zaměřením naší firmy je dále zateplování jak šikmých, tak i plochých střech, izolace teras, provádění kompletních půdních vestaveb a hydroizolace spodních staveb.

Naše firma disponuje širokým spektrem technického vybavení včetně vlastní klempířské dílny v areálu zázemí firmy, tak aby byla následně soběstačná při realizaci zakázek.

Po dobu své činnosti jsme zastřešili stovky objektů a osadili kilometry klempířských prvků.

V neposlední řadě klademe důraz na kvalitu odváděných služeb, a z tohoto důvodu provádíme pravidelně odborné proškolování všech našich zaměstnanců.